• Головна
  • Районна державна адміністрація
  • Пропозиції
  • Оголошення
  • ОГОЛОШЕНО КОНКУРС на визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізникі

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС на визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізникі

   До уваги підприємств та організацій!

   Борівська районна державна адміністрація

     ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з організації  забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району.

     Об’єктом конкурсу є виконання функцій з підготовки матеріалів щодо умов конкурсу, паспортів автобусних маршрутів, аналізу одержаних пропозицій та їх оцінки, договорів з переможцями конкурсу та інших матеріалів.

     Умови проведення конкурсу затверджені розпорядженням голови районної державної адміністрації від 1 листопада 2013 року № 373, що опубліковане на офіційному web-сайті Борівської районної державної адміністрації:

http://borova-rda.kh.gov.ua/content/documents/161/16096/files/131101-02-07-zagal-373-rozp.pdf.

     Документи для участі у конкурсі подаються до 18 березня 2019 року, за адресою: Харківська область Борівський район смт. Борова вул. Центральна, 1 поверх, каб. № 17 (відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, з питань цивільного захисту та економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації), телефон для довідок 6-16-31.

     Перелік документів для участі у конкурсі: заява за формою згідно з додатком 1 до Умов проведення конкурсу; завірена копія свідоцтва про державну реєстрацію підприємства (організацію); завірена копія Статуту (Положення) підприємства (організації); завірені копії документів, що підтверджують наявність фахівців у галузі автомобільного транспорту та їх освіту; завірені копії документів, що підтверджують наявність матеріальних ресурсів та технологій.

     Засідання конкурсного комітету відбудеться 20 березня 2019 року. Початок засідання об 10 годині ранку за адресою: Харківська область Борівський район смт. Борова вул. Центральна, 3 поверх, зал засідань районної ради.

Райдержадміністрація