2018 рік

   Спільне засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району від 21 листопада 2018 року:

1. Про роботу виконавчого комітету Підвисочанської сільської ради по здійсненню делегованих повноважень органів виконавчої влади.

2. Про дотримання в районі соціальних гарантій у сфері праці та зайнятості населення.

3. Про стан роботи в районі щодо розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

4. Про організацію роботи з контрольними документами та стан виконавської дисципліни в апараті, управліннях, відділах, інших структурних підрозділах райдержадміністрації та виконавчих комітетах селищної та сільських рад.

   Спільне засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району від 19 вересня 2018 року:

1. Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери Борівського району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

2. Про підсумки  збирання ранніх зернових і зернобобових  культур та хід збирання пізніх  сільськогосподарських культур в господарствах району.

4. Про роботу виконавчого комітету Богуславської сільської ради по здійсненню делегованих повноважень органів виконавчої влади.

5. Про стан роботи із зверненнями громадян за підсумками І півріччя 2018 році.

6. Про соціальний захист одиноких та одиноко проживаючих громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, бездомних осіб та осіб звільнених з місць позбавлення волі в осінньо-зимовий період 2018-2019 років

   Засідання колегії районної державної адміністрації 16 серпня 2018 року:

1. Про підсумки соціально-економічного розвитку Борівського району за І півріччя 2018 року

2. Про підсумки виконання бюджету Борівського району за І півріччя 2018 року

3. Про підготовку закладів освіти до нового 2018/2019 навчального року.

    Спільне засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району від 20 червня 2018 року:

1. Про роботу виконавчого комітету Чернещинської сільської ради по здійсненню делегованих повноважень органів виконавчої влади.

    Засідання колегії районної державної адміністрації 16 травня 2018 року:

1. Про підготовку та організацію оздоровлення і відпочинку дітей влітку 2018 року у Борівському районі;

2. Про хід проведення комплексу весняно-польових робіт у господарствах району;

3. Про стан роботи з персоналом, забезпечення дотримання законодавства про державну службу в місцевих органах виконавчої влади у 2017 році.

    Спільне засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району 21 березня 2018 року:

1. Про підсумки соціально-економічного розвитку району за 2017 рік та завдання на 2018 рік.