До уваги пільговиків та членів їх сімей

До уваги пільговиків та членів їх сімей

     З 1 жовтня 2019 року розпочнеться монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Всі категорії пільговиків матимуть право на отримання пільг, як у готівковій так і безготівковій формі. Тим пільговикам, які бажають отримувати свою пільгу готівкою, потрібно буде звернутися до управління соціального захисту населення, з відповідною заявою.
     Кабінетом Міністрів України №345 від 19.09.2006 року інструкції затвердженої «щодо порядку оформлення і ведення особових справ отримувачів усіх видів соціальної допомоги», у сільській місцевості заяви з необхідними документами приймаються уповноваженими особами, визначеними виконавчими комітетами селищних і сільських рад, і передаються до органів соціального захисту населення. Тому повідомляємо, що пільговики, які з будь-яких поважних причин не мають змоги особисто звернутися до управління соціального захисту населення, можуть подати звернення через уповноважену особу сільської ради за місцем реєстрації.

     Шановні пільговики!

    Для впровадження з 1 жовтня 2019 року монетизації пільг на житлово-комунальні послуги просимо ТЕРМІНОВО повідомити управлінню ОСОБИСТИЙ номер МОБІЛЬНОГО ТЕЛЕФОНУ для внесення до вашої облікової картки Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги.

    ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДОК: (05759)61128, або за адресою: смт. Борова, вул.Партизанська, 3, кабінет №3
    Управління соціального захисту населення Борівської РДА