ДО УВАГИ ВЕТЕРАНІВ АТО ТА ООС!

ДО УВАГИ ВЕТЕРАНІВ АТО ТА ООС!

     У Харківському регіоні вперше буде реалізовуватись «Програма з підприємницької діяльності для ветеранів  АТО та ООС. Учасники отримують унікальну можливість вивчити основи планування, маркетингу, фінансів, управління персоналом та продажів. Та, як результат, розробити бізнес-план власної справи, заручившись допомогою досвідчених викладачів Київської школи економіки та випускників минулих хвиль  програми.

     Набір учасників триває  з 1 червня 2019 року. До участі запрошуються учасники АТО , які мають особливу ідею або велике бажання відкрити/масштабувати власний бізнес.

    Програма розрахована на 2,5 місяці та передбачає 10 навчальних модулів . Навчання проводиться Київською школою економіки спільно з організаціями – партнерами за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

   За більш детальною інформацією звертайтеся до відділу надання соціальних послуг у Борівському районі Ізюмського міськрайонного центру зайнятості за адресою: смт.Борова, вул.Поштова, буд.4-Б або за телефоном 6-10-57.