Оголошення про конкурс на посади керівників закладів культури

Оголошення про конкурс на посади керівників закладів культури

Відділ культури і туризму Борівської РДА (смт. Борова, вул.. Миру, 19) оголосив 04.07.2016 у районній газеті «Трудова слава» конкурс на посади керівників закладів культури:

- директора Борівської централізованої бібліотечної системи;

- директора Борівського районного Будинку культури;

- директора Борівського міського Будинку культури;

- завідувача Борівської міської бібліотеки-філії;

- завідувача Борівської бібліотеки для дітей.

Для участі у конкурсі приймаються заяви від особи, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Документи приймаються до 2 серпня 2016 року (протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу) за адресою: смт. Борова, вул.. Миру, 19, районний Будинок культури, каб. № 45. Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за тел. 6-16-02.

Формування конкурсної комісії для керівників закладів культури відбудеться з 04 по 15 липня 2016 року згідно Закону України «Про культуру», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 28.01.2016 № 955-VIII. Трудові колективи подають до складу конкурсної комісії для керівників закладів культури по 3 кандидатури, які не є членами трудового колективу. Громадські організації, мета діяльності яких відповідає галузевим напрямам діяльності закладів культури подає по 3 кандидатури від кожної.

Перелік документів, що подаються претендентами на посаду керівника клубного закладу згідно Закону України «Про культуру», стаття 214.

Подання документів для участі в конкурсі

1. Усі зацікавлені особи можуть взяти участь у конкурсі на посаду керівника державного чи комунального закладу культури.

2. Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи:

 заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

 автобіографія, що містить прізвище, ім'я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв'язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

 копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

 два рекомендаційні листи довільної форми;

 мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адресу відділу культури і туризму Борівської районної державної адміністрації (borovakultura@ukr.net) у встановлений Законом України «Про культуру» термін.

3. Перелік документів, зазначених у частині другій цієї статті, є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

4. Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

5. Упродовж трьох робочих днів після закінчення строку подання документів для участі в конкурсі будуть оприлюдненні подані документи, визначені у частині другій цієї статті, на сайті Борівської районної державної адміністрації відповідно до Закону України "Про захист персональних даних".

6. Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту відділу культури і туризму Борівської районної державної адміністрації, які передаються конкурсній комісії.

7. Під час проведення конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється відповідно до Закону України "Про захист персональних даних".