Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

Нещодавно в залі засідань районної ради під керівництвом голови райдержадміністрації Віталія Кіяна відбулося засідання колегії. В роботі колегії взяли участь начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники підприємств, установ та організацій, а також голови місцевих рад Борівського району. На розгляд колегії виносилася низка питань, особливо актуальних для життя району:
1. Про роботу виконавчого комітету Борівської селищної ради по здійсненню делегованих повноважень органів виконавчої влади.
2. Про дотримання в районі соціальних гарантій у сфері праці та зайнятості населення.
Варто відзначити, що в ході засідання відбулася ділова зацікавлена розмова з внесенням дієвих пропозицій, врахованих при прийнятті відповідних рішень. Так, розглядаючи кожне питання зокрема, голова районної державної адміністрації, голова колегії, Віталій Кіян та члени колегії зробили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи. Зокрема, наголошено, що необхідно тримати  на контролі: стан виконання селищного бюджету - систематично розглядати виконання бюджету на засіданнях виконавчого комітету селищної ради із заслуховуванням керівників підприємств з питань сплати податків; переглянути договори оренди землі, які знаходяться в межах населених пунктів, а по землях, які знаходяться за межами населених пунктів, внести пропозиції керівництву райдержадміністрації по приведенню ставок сплати за оренду землі; упорядкувати та привести до санітарно-екологічних норм полігон твердих побутових відходів, активізувати роботу щодо оплати та укладення договорів із вивозу побутових відходів; активізувати роботу з використання коштів на оплачувані громадські роботи; зобов’язати власників аварійних об’єктів нерухомого майна усіх форм власності привести ці будівлі до норм чинного законодавства. Підводячи підсумки по другому питанню Віталій Кіян акцентував увагу відповідальних керівників на актуальне, а саме: стимулювати створення нових робочих місць суб’єктами малого підприємництва та здійснювати постійний ретельний аналіз і особливу увагу приділити питанню легалізації робочих місць. Підсумовуючи розглянуті питання, голова райдержадміністрації висловив побажання покращити роботу і взаємодію між установами, організаціями та підприємствами району, селищною та сільськими радами, адже спільна робота спрямована на єдину стратегію – соціально-економічний розвиток району і в цілому – покращення рівня життя кожного громадянина зокрема. За результатами роботи колегія прийняла відповідні рішення, встановлено відповідні терміни їх виконання.