• Головна
  • Новини
  • Архів новин
  • Спільне засідання колегії Борівської районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу Борівського району

Спільне засідання колегії Борівської районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу Борівського району

Спільне засідання колегії Борівської районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу Борівського району

20 червня 2012 року під керівництвом голови районної державної адміністрації – Миколи Олексійовича Кравцова відбулося спільне засідання колегії Борівської районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району. В нараді взяли участь керівники підприємств, установ, організацій та голови органів місцевого самоврядування Борівського району. 

На якій розглянуті актуальні питання життєдіяльності району:

1. Про підсумки проведення опалювального сезону 2011-2012 років у Борівському районі та затвердження заходів із підготовки житлово-комунального господарства та об'єктів соціальної сфери до опалювального сезону 2012-2013 років.
2. Про стан роботи тваринницької галузі району та виконання заходів, передбачених Програмою стабілізації та розвитку тваринництва на 2010-2015 роки, затвердженої ХХХУІІ сесією районної ради V скликання від 30 серпня 2010 року.
3. Про роботу виконавчого комітету Гороховатської  сільської ради по здійсненню делегованих повноважень органами виконавчої влади. 

В ході засідання також було зауважено на актуальному для району питанні легалізації зайнятості населення. За словами виступаючих, вказане питання перебуває на постійному контролі, систематично розглядається на засіданнях колегії, розширених апаратних нарадах. Після розгляду передбачених у порядку денному питань керівництвом районної державної адміністрації поставлено низку оперативних завдань. Підводячи підсумки засідання колегії, голова райдержадміністрації Микола Кравцов зазначив, що районна влада і надалі створюватиме належні умови для діяльності суб’єктів господарювання та розвитку соціальної сфери. Він наголосив, що жодна проблема, що виникає не може бути вирішена сама по собі. Тільки спільними зусиллями органів виконавчої влади та місцевого самоврядування вона повинна вирішуватись з урахуванням інтересів, як громади, так і кожного її мешканця.