12 червня 2012 року відбулася розширена апаратна нарада

12 червня 2012 року відбулася розширена апаратна нарада
12 червня 2012 року під керівництвом голови районної державної адміністрації – Миколи Олексійовича Кравцова відбулася розширена апаратна нарада за участю керівників підприємств, установ, організацій та голів місцевих рад Борівського району. 
На якій розглянуті актуальні питання:
1. Про стан надходження та виконання місцевих бюджетів Борівського району за 5 місяців поточного року.
2. Про завершення комплексу весняно-польових робіт та готовність сільськогосподарської техніки до збирання ранніх зернових.
3. Про стан виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 15.05.2012 року №208 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей у 2012 році».
4. Про організацію компенсаційних виплат вкладникам Ощадбанку колишнього СРСР по Борівському району. 

За підсумками наради головою райдержадміністрації надані відповідні  доручення щодо підвищення соціально-економічного потенціалу Борівського району та посилення відповідальності керівників підприємств, установ, організацій району з різних напрямів діяльності. Прийнято рішення стосовно належної підготовки оздоровчої кампанії 2013 року при формуванні районного бюджету на наступний рік передбачити кошти на проведення заходів з організації оздоровлення та відпочинку дітей розробивши відповідну районну Програму.