24 січня 2012 року відбулася розширена апаратна нарада

24 січня 2012 року відбулася розширена апаратна нарада

24 січня 2012 року під керівництвом голови районної державної адміністрації – Миколи Олексійовича Кравцова відбулася розширена апаратна нарада за участю керівників підприємств, установ, організацій та голів місцевих рад Борівського району. 
На якій розглянуті актуальні питання:
1. Про результати комплексної оцінки соціально-економічного розвитку та рейтингове місце Борівського району за 9 місяців 2011 року і визначення завдань на 2012 рік.
2. Про стан планових та фактичних власних надходжень до зведеного бюджету Борівського району за січень 2012 року.
3. Про розвиток тваринницької галузі в сільгосппідприємствах району протягом 2011 року, стан зимівлі худоби та перспективи розвитку тваринницької галузі району на 2012 рік. 
4. Про стан виконання заходів з профілактики грипу та гострих респіраторних захворювань в Борівському районі.
5. Про діяльність відділу державної реєстрації актів цивільного стану Борівського районного управління юстиції Харківської області за 2011 рік. 

За підсумками наради головою райдержадміністрації надані відповідні  доручення щодо підвищення економічного потенціалу Борівського району, його соціально-економічного розвитку, посилення відповідальності керівників підприємств, установ, організацій району різних форм власності та забезпечення покращення рейтингового місця Борівського району серед інших районів Харківської області. Однак, як зазначив Кравцов М.О. – «Робота повинна організовуватися не заради рейтингу, а заради людей, покращення їх добробуту та соціальної захищеності». А також особливу увагу звернув на питання виконання планових надходжень власних доходів та використання усіх наявних резервів для одержання понадпланових доходів в бюджети всіх рівнів. За підсумками наради селищному та сільським головам району рекомендовано: тримати під контролем питання щодо наповнення бюджетів усіх рівнів; тісно співпрацювати з підприємствами-боржниками (установами та організаціями), які розташовані на підлеглій території, з питання своєчасної сплати усіх обов’язкових податків і платежів; тримати під постійним контролем стан виконання та перевиконання доходної частини місцевих бюджетів. За підсумками наради визначені основні пріоритети розвитку агропромислового комплексу та тваринницької галузі району.