13 грудня 2011 року відбулася розширена апаратна нарада

13 грудня 2011 року відбулася розширена апаратна нарада

В Борівській районній державній адміністрації 13 грудня 2011 року відбулася розширена апаратна нарада під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Сергія Павловича Шутька за участю голови районної ради Євгена Дмитровича Жука, керівників підприємств, установ, організацій та голів місцевих рад району. Засідання розширеної апаратної наради розпочалося з урочистого вручення Підлиманському сільському голові Калініну Олександру Васильовичу нагороду голови Харківської обласної ради та радіотелефон за участь в обласному конкурсі «Краща сільська, селищна, міська (міста районного значення) рада».
На нараді були розглянуті актуальні питання життєзабезпечення району:
1. Про стан виконання заходів в Борівському районі з профілактики грипу та гострих респіраторних захворювань.
2. Про стан виконання пріоритетних напрямів діяльності місцевих рад району на 2011 рік, визначених на початку поточного року.
3. Про здійснення необхідних заходів, передбачених законом України «Про захист персональних даних». 
4. Про заходи по підготовці та проведенні Новорічних та Різдвяних свят.
За підсумками наради головуючим були надані доручення із зазначених питань щодо покращення справ в районі. А також було рекомендовано селищному та сільським головам району розробити основні пріоритетні напрями діяльності відповідної ради на 2012 рік в розрізі рівнів фінансування та взаємодопомоги (державний, обласний, районний, місцевий рівні) та контролювати їх виконання протягом відповідного року. Шутько С.П. акцентував увагу щодо організації та проведення семінар-навчання з питання вивчення Закону України «Про захист персональних даних» за участі представників Борівського районного управління юстиції, секретарів селищної і сільських рад району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та вжити оперативних заходів щодо виконання діючого законодавства стосовно захисту персональних даних суб’єктами володіння персональних даних.