6 грудня 2011 року відбулася розширена апаратна нарада

6 грудня 2011 року відбулася розширена апаратна нарада

В Борівській районній державній адміністрації 06 грудня 2011 року відбулася розширена апаратна нарада під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Шутька Сергія Павловича за участю керівників підприємств, установ, організацій та голів місцевих рад району. Засідання розширеної апаратної наради розпочалося з урочистого оголошення розпорядження райдержадміністрації та районної ради №416/91 від 05.12.2011 року «Про нагородження відзнаками районної державної адміністрації та районної ради» щодо нагородження Почесною грамотою за вагомий вклад у розвиток місцевого самоврядування в районі та з нагоди свята – Дня місцевого самоврядування посадових осіб та працівників органів місцевого самоврядування, депутатів різних рівнів Борівського району.
На нараді були розглянуті актуальні питання життєзабезпечення району:
1. Про стан виконання доходної та видаткової частин бюджету району за січень-листопад 2011 року та завдання по наповненню бюджету до кінця поточного року.
2. Про стан оновлення містобудівної документації та введення житла в експлуатацію.
3. Про формування проекту Програми соціально-економічного розвитку району на 2012 рік та визначення пріоритетів розвитку району.
4. Про стан посівів озимих культур урожаю 2012 року в агропромисловому комплексі Борівського району. 

З метою максимального наповнення бюджетів усіх рівнів заступник голови райдержадміністрації – Сергій Шутько дав доручення підпорядкованим службам вжити відповідних заходів щодо своєчасної сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів підприємствами, установами, організаціями різних форм власності та господарювання. Також, С.П.Шутько акцентував увагу селищного та сільських голів щодо проведення організаційної роботи розробки і оновлення документації по генеральному плануванню відповідних населених пунктів району та своєчасного визначення і надання пропозицій по пріоритетних напрямках розвитку місцевих територій на 2012 рік для подальшого включення до проекту Програми соціально-економічного розвитку району на 2012 рік. Надано ряд інших доручень із зазначених питань щодо покращення справ в районі.