Всеукраїнській конкурс науково-практичних робіт серед молоді

Всеукраїнській конкурс науково-практичних робіт серед молоді

Доводимо до вашого відома, що Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Спілка молодих державних службовців України» за підтримки Державної служби молоді та спорту, Національного агентства України з питань державної служби, Національної академії державного управління при Президентові України оголошує Всеукраїнській конкурс науково-практичних робіт серед молоді Державотворення, державне управління та місцевий розвиток України». Конкурс спрямований на підтримку обдарованої молоді: виявлення, розвиток творчих здібностей та стимулювання творчого самовдосконалення особистості: формування активної та свідомої позиції молоді щодо різних аспектів духовного, соціально-економічного, політичного та культурного життя суспільства: підвищення інтересу молоді до поглибленого вивчення проблем державотворення, державного управління та місцевого розвитку України: активізація молоді до участі у державотворчих процесах.
У конкурсі можуть брати участь молоді люди віком від 20 до 35 років. На конкурс приймаються роботи за напрямами:
- система належного врядування (good governance) у державному управлінні;
- адміністративна реформа, як крок до створення успішних  громад;
- здоровий спосіб життя в молодіжному середовищі;
- патріотичне виховання молоді: моделі реалізації.
Робота, що подається на конкурс повинна бути написана в програмі WORD шрифтом 14 та інтервалом 1,5. Обсяг роботи до 14 сторінок. В роботі повинно бути зазначено: один з вищевказаних напрямів, назва роботи, чітко поставлені та за підсумками розкриті мета та завдання, шляхи вирішення або покращення зазначених проблем. До роботи додаються відомості учасника, а саме:
- прізвище, ім'я, по-батькові;
- рік народження;
- місце роботи, навчання, громадська організація.
Конкурсні роботи приймаються до 12.00 години 6 грудня 2011 року на адресу електронної пошти: uycsu@ukr.net (в темі листа зазначити «На творчий конкурс»). Конкурсна комісія визначить авторів, чиї роботи будуть заслухані на фінальній конференції Конкурсу. Фінальна конференція відбудеться 9-10 грудня 2011 року у місті Кіровоград. За результатами конференції будуть визначені переможці за кожним напрямом і їх буде нагороджено заохочувальними призами.
Проживання   та   харчування   на   фінальній   конференції  за   рахунок організаторів.