13 вересня 2011 року відбулася розширена апаратна нарада

13 вересня 2011 року відбулася розширена апаратна нарада

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Володимира Сенчука 13 вересня 2011 року відбулася розширена апаратна нарада за участю керівників підприємств, установ, організацій та голів місцевих рад району. 
На якій розглянуті актуальні питання:
1. Про стан виконання доходної та видаткової частин бюджету району за січень-серпень 2011 року та завдання по наповненню бюджету у вересні   місяці поточного року.
2. Про стан підготовки об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2011-2012 років.
3. Про організацію роботи з контрольними документами та стан виконавської дисципліни в апараті, управліннях, відділах, інших структурних підрозділах райдержадміністрації та виконавчих комітетах селищної та сільських рад.
4. Про хід виконання відділом ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації ст.22 «Порядок періодичного поновлення персональних даних Реєстру» Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний реєстр виборців».

За підсумками наради головою райдержадміністрації надані доручення заступникам голови райдержадміністрації Шутьку С.П. та Суховій О.М.  щодо організації робіт з проведення хімічної промивки систем опалення в загальноосвітніх закладах району і встановлення лічильників обліку. А також сприяння в організації та проведенні тендеру стосовно проведення капітального ремонту даху Борівського районного Будинку культури, посилення роботи з контрольними документами в апараті, райдержадміністрації, селищній, сільських радах району та безумовного  виконання статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації».