До уваги керівників підприємств, організацій та установ Борівського району!

До уваги керівників підприємств, організацій та установ Борівського району!

З метою інформування населення щодо висвітлення подій суспільно-політичного життя районів Харківської області, оперативного і повного забезпечення правовою та офіційною інформацією рекомендуємо керівникам підприємств, установ та організацій Борівського району передплатити газету «Слобідський край» на 2012 рік.
Передплатний індекс газети – 61155, суботній номер газети – 08755. Передплату можна оформити у будь-якому відділенні зв'язку району.

А першим інформатором кожного бажаючого щодо подій із життя населених пунктів, установ, підприємств та організацій Борівського району є районна газета «Трудова слава», а тому пропонуємо здійснити передплату на 2012 рік. 
Газета виходить один раз на тиждень – в п’ятницю. Передплату можна оформити у будь-якому відділенні зв'язку Борівського району.
Доречи, після закінчення передплати районної газети відбудеться розіграш призів. Для участі в розіграші необхідно надати в редакцію районної газети «Трудова слава» (смт. Борова, вул. Леніна, 4) квитанцію або її копію про передплачену газету на рік.