6 вересня 2011 року відбулася розширена апаратна нарада

6 вересня 2011 року відбулася розширена апаратна нарада

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Володимира Сенчука 6 вересня поточного року відбулася розширена апаратна нарада за участю керівників підприємств, установ, організацій та голів місцевих рад району. 
На якій розглянуті актуальні питання:
1. Про стан підготовки житлово-комунальної галузі району до нового 2011-2012 опалювального періоду.
2. Про стан виконання доручення Першого віце-прем’єр-міністра України–Міністра економічного розвитку й торгівлі А.П.Клюєва від 13.07.2011 року та рішень колегії обласної і районної державних адміністрацій, доручення голови райдержадміністрації від 31.08.11 року № 02-39/36 щодо встановлення приладів обліку на об’єктах тепло – водопостачання та водовідведення. 
3. Про стан упорядкування і надання адміністративних (управлінських) послуг населенню селищною та сільськими радами району.

За підсумками наради головою райдержадміністрації надані доручення заступнику голови райдержадміністрації Шутьку С.П. організувати роботу щодо встановлення лічильників обліку  на об’єктах тепло- водопостачання та водовідведення району в термін до 15 вересня 2011 року та проаналізувати стан  надання адміністративних (управлінських) послуг населенню органами місцевого самоврядування району з метою їх упорядкування та систематизації.