09 серпня 2011 року відбулася розширена апаратна нарада

09 серпня 2011 року відбулася розширена апаратна нарада

В Борівській районній державній адміністрації 09 серпня 2011 року відбулася розширена апаратна нарада під керівництвом голови районної державної адміністрації Сенчука В.М. за участю керівників підприємств, установ, організацій та голів місцевих рад району, на якій розглянуті актуальні питання життєзабезпечення району:
1.Про стан виділення та використання коштів місцевих бюджетів для організації оплачуваних громадських робіт по Борівському району. 
2.Про стан виконання доходної та видаткової частин бюджету району за січень-липень 2011 року та завдання по наповненню бюджету у серпні  місяці поточного року.
3. Про роботу мережі Державного ощадного банку на території Борівського району.
4. Про роботу підприємств паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства району в частині проведення розрахунків організаціями, підприємствами, установами і населенням району за отримані житлово-комунальні послуги та спожиті енергоносії за січень-липень 2011 року.
З метою максимального наповнення місцевих бюджетів району голова райдержадміністрації – Володимир Сенчук дав доручення підпорядкованим службам провести інвентаризацію додаткових угод використання земельних ділянок за межами населених пунктів та в подальшому проведення підвищення відсоткових ставок за оренду землі. Також, В.М.Сенчук акцентував увагу керівників житлово-комунальної галузі району про недопущення виникнення  заборгованості за отримані житлово-комунальні послуги госпрозрахунковими організаціями та підприємцями району. Надано ряд інших доручень із зазначених питань щодо покращення справ в районі.