ПЗОВ "Орлятко" запрошує на відпочинок

ПЗОВ "Орлятко" запрошує на відпочинок

   Борівська районна державна адміністрація Харківської області  інформує, що позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Орлятко» запрошує на оздоровлення дітей та підлітків на ІІІ зміну з 3 серпня  по 23 серпня 2011 року. Повна вартість путівки 1450 грн. 
   Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку  «Орлятко»  знаходиться на мальовничому березі Червонооскільського водосховища, сосновий бір, до пляжу 600м. На території табору розміщено 29 дерев’яних спальних будинків, ігрова, ізолятор, їдальня, сцена, душова,  умивальник, захисне укриття для танцювального майданчика, приміщення для чищення одягу та взуття, вбиральні (окремо для хлопців і дівчат), кабінет лікаря. Є гойдалки, каруселі, волейбольний та футбольний майданчики. Для проведення культурно-масових заходів на території табору збудована крита естрада, розрахована на 150 дітей. Є душова на 6 дітей, умивальні з ножними ваннами у кількості 20 шт., 1 кімната особистої гігієни для дівчаток. 
   П’ятиразове харчування, організоване дозвілля, спортивно-масові заходи, дискотеки. Проводиться робота з талановитими та обдарованими дітьми.
  Довідки з питань придбання путівок можна отримати за адресою: Харківська обл., Борівський район, смт. Борова, вул. Леніна 1, Борівська районна державна адміністрація, відділ освіти, т. (код 05759) 6-13-54  з 8 до 17 год. Оберіть для відпочинку Ваших дітей ПЗОВ «Орлятко».