Інформація щодо роботи тваринницької галузі Борівського району за 5 місяців 2011 року

Інформація щодо роботи тваринницької галузі Борівського району за 5 місяців 2011 року

Відповідно до доручення першого заступника голови районної державної адміністрації за підсумками засідання розширеної апаратної наради райдержадміністрації від 07.06.2011р. управління агропромислового розвитку провело інвентаризацію наявного поголів'я та приміщень по всіх сільськогосподарських підприємствах.
На території району утримується в сільськогосподарських підприємствах великої рогатої худоби 2212 голів, в т.ч.: 840 корів, 935 телиць різного віку та 683 голови свиней. В господарствах населення утримується великої рогатої худоби 2532 голови, в т.ч.: 1661 голова, молодняку старше трьох місяців 519 голів, дрібної рогатої худоби 780 голів та 1580 голів свиней.
Поголів'я в сільськогосподарських підприємствах ідентифікується з трьохденного віку. При втраті бирок агентством проводиться безкоштовна їх заміна.
Ідентифікація поголів'я в приватних господарствах проводиться дільничними ветеринарними лікарнями по заявках.
На території колишніх 12 господарств (до 2000 року) знаходиться 50 приміщень, які розпайовані і частково знаходяться в оренді. Використовуються 35% від наявних приміщень (8 корівників, 5 телятників, 4 свинарники). Приміщення, які можливо було б здати в оренду відсутні, в зв’язку з їх аварійним станом (відсутність покрівлі, вікон, дверей, внутрішнього обладнання).

Начальник управління агропромислового
розвитку райдержадміністрації                             Р.П.Стрельник