Підсумки роботи агропромислового комплексу Борівського району за 2016 рік

Підсумки роботи агропромислового комплексу Борівського району за 2016 рік 7 лютого 2017

     Праця сільського трудівника в усі часи була і залишається нелегкою, але такою важливою і потрібною, від якої залежить продовольча безпека нашої держави.
     Сьогодні, 7 лютого 2017 року, за ініціативи голови районної державної адміністрації Віталія Кіяна відбулася робоча нарада аграріїв Борівського району. На якій були підведені підсумки діяльності агропромислового комплексу Борівського району за 2016 рік. Запрошені на нараду були керівники сільськогосподарських і фермерських господарств району, бухгалтери господарств.
     Минулого року трудівникам села, керівникам та фахівцям сільськогосподарських підприємств за складних погодних умов вдалося вчасно зібрати вирощений урожай, заготовити корми, провести посіви озимих та підготувати площі під урожай майбутнього року. Як результат роботи кожного фахівця аграрного сектора економіки - Борівський район за підсумками січня-листопада 2016 року посів друге місце по Харківській області по показнику, індекс обсягу сільскогосподарського виробництва.
     В рамках робочої наради відбулася зустріч з науковими працівникам інституту рослинництва імені В.Я.Юр’єва, які проінформували про стан справ у аграріїв в різних регіонах України, тенденції розвитку галузі та дали практичні поради для подальшого розвитку господарств.
     На нараду також були запрошені представники податкової служби, які довели останні зміни в податковому законодавстві.
     Підсумовуючи нараду голова районної державної адміністрації В.О.Кіян подякував усім аграріям за плідну працю, побажав гарного майбутнього урожаю. А також звернувся до присутніх з метою вжиття заходів, які дозволять утримати та наростити обсяги виробництва продукції рослинництва, забезпечивши при цьому ефективне використання землі, збереження родючості ґрунтів залучати наукових фахівців інститутів рослинництва та продовжити перейняття ефективних практик господарювання.

Довідковий матеріал "Підсумки роботи агропромислового комплексу Борівського району за 2016 рік" (завантажити)