Тваринництву - значну увагу

Тваринництву - значну увагу 31 січня 2017

СФГ «Моноліт» - одне з кращих господарств району по виробництву молока та яловичини. Господарство очолює Супрун Сергій Григорович – професіонал, майстер своєї справи.

Колектив працівників СФГ „Моноліт” та його керівник – яскравий приклад добробуту і стабільності, люди, які своєю працею зміцнюють фундамент соціально-економічного розвитку району.

Тваринницьку ферму вже чверть віку очолює Зоя Іванівна Синицька , яка віддає виробництву всю свою душу.

На фермі працюють дуже відповідальні працівники. Завдяки їхній праці господарство здобуло високі показники виробництва.

Останні 5 років тваринницька галузь господарства працює прибутково. Молоко – це щоденне поповнення бюджету господарства. Рентабельність його виробництва - на рівні 28-35%.

Сьогодні у «Моноліті» утримується 600 голів ВРХ, з них 250 корів. Минулого року дійну череду збільшено на 20 голів. Щороку дійна череда оновлюється на третину, вводиться по 80-90 первісток

Вироблене молоко - першого ґатунку, здають його в ПАТ «Куп’янський молочноконсервний комбінат». Виробництво молока збільшилось з 900 тонн у 2012 році до 1456 тонн у минулому.

 Ріст виробництва обумовлений збалансованою годівлею худоби. У господарстві використовуються новітні технології заготівлі силосу, різноманітні премікси та білково–вітамінно-мінеральні добавки.

Минулого року на фермі проведено реконструкцію телятника, що дало змогу покращити умови утримання молодняка. У цьому році планується відновити ще одне приміщення.

Всі зусилля керівництва господарства та тваринників направлені на збереження чисельності поголів’я худоби, зростання обсягів виробництва тваринницької продукції та збільшення прибутку.