Дорогі земляки!

Дорогі земляки!
22 червня Україна схиляє голову у скорботі і вшановує пам'ять жертв війни. Саме у цей день почалась найкривавіша війна в історії нашого народу. Вона забрала життя мільйонів людей і відізвалася болем у кожній сім’ї.
Сьогодні навіть важко уявити усі випробування, біль і горе, які випали на долю минулих поколінь. Але нечуваний героїзм та єднання народу, який піднявся на бій і переміг у жорстоких боях, навіки залишиться у наших вдячних серцях.
У цей трагічний для всіх нас день, ми схиляємось перед святою пам’яттю всіх полеглих захисників нашої української землі, а також одночасно віддаємо шану і повагу всім учасникам АТО та ООС, які своїм подвигом і самовідданістю захищають  нашу неньку Україну сьогодні.
22 червня навіки залишиться в нашій пам'яті, як День Великої Скорботи... Тож схилімо голови перед мільйонами невинних жертв, яких забрала та забирає нині жорстока війна.
Шановні земляки, нехай у нашому житті не повторяться жахливі події воєнного лихоліття. Хай завжди над Борівщиною завжди буде сонячне і безхмарне небо, а в наших домівках панують мир, добробут і щастя!
Вічна і світла пам'ять воїнам-переможцям! Довгих років життя та шана ветеранам!
 
 
З повагою,
Андрій БЕСЕДІН,
голова Борівської районною державної адміністрації