В Борівському районі проведений особистий прийом громадян першим заступником голови ХОДА

В Борівському районі проведений  особистий прийом громадян першим заступником голови ХОДА

     В ході робочої поїздки до Борівського району 08 листопада поточного року перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Беккер Марк Львович провів особистий прийом громадян.
     До першого заступника голови ХОДА зверталися за допомогою у вирішенні різносторонніх питань, які стосувалися життєдіяльності Борівського району.
     Зокрема, були звернення, які стосувалися оформлення прав власності на земельні ділянки. Мешканці Борівського району розповіли про труднощі, які у них виникають під час оформлення ділянок для ведення особистого селянського господарства.
     Марк Беккер пообіцяв посприяти в позитивному вирішенні означених питань.
     Першому заступнику керівника області ставилися питання щодо документального оформлення оренди та використання ставків, які знаходяться на території району. Марк Львович надав детальне роз’яснення щодо права оренди земельних ділянок водного фонду та водних об’єктів які може бути реалізовано на земельних торгах у формі аукціону.
     Разом з тим, громадянин смт.Борова звернувся стосовно ремонту дороги Підвисоке – Чистоводівка. Критичний стан дороги підвищує ризик виникнення аварійних ситуацій, так як там кожного дня проїжджають не лише легкові автомобілі, але й рейсові автобуси. На дане звернення  Марк Беккер надав чіткі роз’яснення і пояснив що дане питання стоїть на контролі в  ХОДА.
     Також, в ході особистого прийому до першого заступника голови ХОДА звернувся начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації з питанням капітального ремонту дитячої музичної школи. Марк Беккер пообіцяв розібратися в ситуації та знайти можливості для виділення коштів у 2018 році на дані роботи за рахунок обласного бюджету.
     Крім того, до Марка Львовича звернувся головний лікар Борівської центральної районної лікарні з питання ремонту приміщення районної лікарні та придбання нового флюорографу за обласні кошти.
     Марк Беккер відповів на всі поставлені запитання та надав вичерпні відповіді.
     Вирішення всіх питань, озвучених у ході прийому, перший заступник голови ХОДА взяв під особистий контроль.