Виїзний прийом голови районної державної адміністрації Кіяна Віталія Олексійовича

Виїзний прийом голови районної державної адміністрації Кіяна Віталія Олексійовича

     Сьогодні, 06 листопада 2017 року, згідно графіка голова районної державної адміністрації Кіян Віталій Олексійович відвідав Підвисочанську сільську раду. На прийомі жителі сільської ради звернулися з таких питань: заміни вікон в спортивному залі Підвисочанської ЗОШ I-III ст., ремонту доріг комунальної власності та відновлення послуги газопостачання в домоволодінні. На всі питання були надані вичерпні відповіді щодо можливих шляхів їх вирішення.

     В ході прийому голова районної державної адміністрації відвідав об’єкти соціальної сфери Підвисочанської сільської ради. Так, директор Підвисочанської ЗОШ I-III ст. Борівської районної ради Харківської області звернулася з проханням щодо придбання холодильника. Розповіла про плани по заміні вікон в спортивному залі та заміні дверей. З метою перевірки якості виконаних робіт, а саме – заміні вікон на енергозберігаючі, Кіян В.О., відвідав і фельдшерсько-акушерський пункт с.Підвисоке, в якому нещодавно старі вікна були замінені на енергозберігаючі та оновлені вхідні двері.

     Також, ознайомився із станом справ у фермерському господарстві «КСІОН», де разом із керівником сільськогосподарського підприємства Крилєвським І.І. та сільським головою Літвіновим С.Д. відвідали поля даного підприємства на предмет посівів озимих культур.  В цілому стан озимих культур в господарстві задовільний.