Віталія Кіяна просили сприяти в наданні матеріальної допомоги

Віталія Кіяна просили сприяти в наданні матеріальної допомоги

     10 серпня 2017 року голова районної державної адміністрації Кіян Віталій Олексійович провів особистий прийом.

     Жителі району зверталися до голови адміністрації переважно з проханнями сприяти у виділенні коштів на лікування. Віталій Кіян запевнив, що всі звернення розгляне профільна комісія, на якій і будуть прийняті відповідні рішення щодо отримання допомоги.

     З питанням щодо можливості забезпечення твердого палива (дров) звернулася переселенка, яка проживає в с. Калинове Підвисочанської сільської ради з двома дітьми та матір'ю. Голова районної державної адміністрації надав відповідне доручення щодо вирішення даного питання.

     В ході прийому звернулись громадяни, жителі с. Вище Солоне, постраждалі внаслідок надзвичайної ситуації, а саме - буревію, з питання отримання допомоги. Голова районної державної адміністрації доручив голові виконкому Вищесолоненської сільської ради надати пропозиції з даного питання та при можливості надати матеріальну допомогу з місцевого бюджету.

     Актуальним для громадян залишається питання оформлення та отримання документів на право власності на земельні  ділянки працівникам соціальної сфери району. З означеного питання надано роз’яснення щодо можливих шляхів його вирішення.