Шановна Борівська громадо!

Шановна Борівська громадо!

     29 січня Україна відзначає славетну і водночас скорботну дату в своїй історії – День пам’яті Героїв Крут.

     Подвиг студентів, котрі цього дня 1918 року пішли на вірну смерть, ставши на захист Батьківщини біля села Крути на Чернігівщині, став символом героїзму української молоді у боротьбі за незалежну Україну.

     Бій під Крутами для теперішнього покоління українців, а особливо молоді стало потужним історичним уроком, з якого юнь зробила правильні висновки як перемагати та стверджувати українську державність. Нинішнє молоде покоління наочно продемонструвало активність та небайдужість до подальшої долі України, повставши проти свавілля влади восени 2013 року. За підтримки патріотично налаштованих юнаків та дівчат вистояв Майдан і відбулась Революція Гідності. Саме зараз, у часи загрози збоку сусідньої держави, молодь продовжує активні кроки, бере участь у звільненні сходу України від агресора.

     Символічно, що саме у ці важкі для України часи, ми віддаємо данину шани героям Крут та усім, хто в різні роки, та й сьогодні, відстоює інтереси українців: інтереси державності, соборності та свободи. Відтак вклоняємося низько до землі героям сьогодення – Героям Небесної Сотні, котрі змінили хід історії України та Героям АТО, котрі воюють за незалежність України на фронті неоголошеної війни та не дають окупантові просунутися вглиб держави.

     Твердо вірю, що завдяки патріотам своєї держави Україна повстане з попелу, звільниться від окупантів та врешті стане могутньою, демократичною державою європейського зразка.

                                                                                                            З повагою,

                                                                                                                                    Голова районної

                                                                                                                                    державної адміністрації

                                                                                                                                                 Віталій Кіян