Ремонт дороги Печеніги – Мартове – Борщова завершать протягом декількох днів

Ремонт дороги Печеніги – Мартове – Борщова завершать протягом декількох днів 1 липня 2020
З ходом робіт на одній з найважливіших доріг місцевого значення в Печенізькому районі ознайомився голова ХОДА Олексій Кучер.
1 липня очільник облдержадміністрації відвідав район з робочою поїздкою.
 Дорога Печеніги – Мартове – Борщова має протяжність 21,4 км. По ній проходять шкільні та автобусні маршрути, влітку їдуть до рекреаційних зон відпочиваючі.
В цьому році в рамках програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом Володимиром Зеленським, на дорозі відремонтовано суцільну ділянку протяжністю 8,5 км – в районі села Мартова.
«За планом виконати роботи мали у серпні місяці, але завдяки плідній співпраці з підрядником, ми закінчимо вже в цьому місяці. На даний час виконано роботи на 95%. Вже закінчили роботи з безпеки дорожнього руху, всі роботи будуть завершені протягом останніх двох днів», - повідомив Олексію Кучеру директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко.
За словами сільського голови Мартової Ігната Нечипорука, місцева громада навіть не сподівалася отримати дорогу такої якості.
«Хочу вам подякувати від імені громади, від усіх жителів та від тих, хто проїжджає по дорозі на відпочинок - а їх влітку буває до 2000, – за таку якісну Хорошу дорогу. Ми такого не чекали, просто не уявляли собі, що така дорога буде. Зараз ми до Печенігів їдемо 10 хвилин, а раніше їхали півгодини», - розповів сільський голова.
Олексій Кучер, у свою чергу, наголосив на тому, що розбудова інфраструктури області – це заслуга її мешканців.
«Все, що в нас будується, - будується за кошти платників податків. Так що це людям подяка за те, що податки сплачуються, що ми маємо можливість робити такі інфраструктурні проекти, починати їх і завершувати. Тут люди бачать свій реальний внесок у розвиток регіону», - підкреслив голова ХОДА.
Ігор Турченко зазначив також, що, завдяки ефективному використанню коштів, вартість ремонту дороги Печеніги – Мартове – Борщова вдалося суттєво знизити.
«Кілометр ремонту цієї дороги в середньому коштує 8,9 млн грн - в повному конструктиві, із заміною основи, розміткою, бар’єрним огородженням, встановленням знаків. Завдяки економії ми змогли відремонтувати більшу ділянку, ніж планували. На наступний рік плануємо завершити останні 500 м на виїзді з села», - розповів Ігор Турченко.