Руслан Тихонченко перевірив хід ремонтних робіт на дорогах Ізюмського району

Руслан Тихонченко перевірив хід ремонтних робіт на дорогах Ізюмського району 26 червня 2020
25 червня заступник голови ХОДА відвідав район з робочим візитом.
Зокрема, він глянув хід робіт на дорогах загального користування: Харків - Зміїв – Балаклія – Горохуватка на ділянці від повороту на селища Куньє до селища Чистоводівка і до межі Борівського району, а також на ділянці дороги Київ-Харків-Довжанський у межах міста Ізюма до блок-посту на 629 км траси. Особливу увагу заступник керівника області приділив ходу ремонтних робіт на дорозі Ізюм – Оскіл, де протяжність ділянки, що ремонтується, становить 1355 м. Роботи розпочаті та виконуються у відповідності до затвердженого календарного графіку. На сьогодні вже виконані роботи з холодного фрезерування, підсилення дорожнього одягу ЩПС. Влаштування вирівнюючого шару з асфальтобетонної суміші почнеться наприкінці тижня.
Також Руслан Тихонченк оглянув роботи на дорогах комунальної власності: по вул. Перемоги в селі Бугаївка, по вул. Маршала Федоренка у місті Ізюм, по вул. Борова в селищі Оскіл та на дорозі Левківка - Ізюмське.
Крім того, у рамках робочої поїздки заступник голови ХОДА ознайомився з ходом робіт на ФОК «Донець» в місті Ізюмі, приміщення якого реконструюють під басейн.