Покращення матеріально-технічних умов навчання

Покращення матеріально-технічних умов навчання 20 березня 2017

У зв`язку з організацією діяльності освітнього округу, згідно з проектом Міністерства Фінансів України за підтримки міжнародних спонсорів «24 опорні школи» та міжнародної організації «Карітас Україна» в  Окружному опорному закладі «Борівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Борівської районної ради Харківської області ім. Героя Радянського Союзу В.С.Колісника» було проведено ряд заходів щодо поліпшення умов навчально-виховного процесу.

Після завершення ремонтних робіт можна побачити позитивні зміни, адже у навчальному закладі встановлено пандус для інвалідів при вході до школи, облаштовано санвузол  для дітей з обмеженими можливостями, виконано ремонт у спортивному залі, замінено підвісну стелю та світильники у актовій залі, витяжну систему у харчоблоці.

Ремонтні роботи щодо покращення матеріально-технічних умов навчання та виховання учнів будуть продовжуватись. Очікується ІІ етап проекту, під час якого буде оновлено фасад Окружного опорного закладу «Борівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Борівської районної ради Харківської області ім. Героя Радянського Союзу В.С.Колісника».