• Головна
  • Новини
  • Економіка
  • До уваги голів органів місцевого саморвядування, керівників бюджетних установ, ініціативних груп, громадських організацій Борівського району!

До уваги голів органів місцевого саморвядування, керівників бюджетних установ, ініціативних груп, громадських організацій Борівського району!

До уваги голів органів місцевого саморвядування, керівників бюджетних установ, ініціативних груп, громадських організацій Борівського району! 24 січня 2017

     Борівська районна державна адміністрація запрошує взяти активну участь у розробці міні-проектів розвитку громад в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє».
Прийом та реєстрація міні-проектів проводиться секретаріатом Конкурсного комітету з 28 грудня 2016 року щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 09-00 до 18-00, у п`ятницю - до 16-45 за адресою: м. Харків, площа Свободи, 5, Держпром, 1-й під`їзд, 2-й поверх, виконавча дирекція Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області. Останній термін подання міні-проектів - 28 лютого 2017 року до 18-00.
Детальна інформація щодо проведення Конкурсу в 2017 році розміщена на веб-сайті Харківської обласної ради

(Зразки документів до завантаження)   (План проведення обласного конкурсу «Разом в майбутнє»)

     Мета Конкурсу – сприяння територіальним громадам сіл, селищ, міст та об’єднаним територіальним громадам на території Харківської області у розв’язанні місцевих проблем соціально-економічного характеру й створення умов для підвищення активності громад.

    Загальний обсяг фінансування міні-проекту становить до 200,0 тис.грн.

      Основні номінації конкурсу:

- «Енергоефективність та енергозбереження» (заміна старих вікон та дверей на енергозберігаючі, утеплення приміщень соціальної сфери та житлових будинків, заміна систем опалення, заміна систем освітлення приміщень та вулиць в населених пунктах, упровадження інших інноваційних енергозберігаючих технологій);

- «Чисте довкілля» (будівництво та реконструкція водозабірних споруд, водопровідних та каналізаційних очисних споруд із застосуванням новітніх технологій та обладнання, зокрема в сільських населених пунктах; упорядкування зон санітарної охорони джерел питного водопостачання; упровадження установок доочищення питної води; облаштування майданчиків для збору твердих побутових відходів; здійснення інших заходів, спрямованих на поліпшення екологічної ситуації на території громади);

- «Добробут громад» (благоустрій територій громад; облаштування сенсорних кімнат, приміщень для психологічної реабілітації дітей-інвалідів та їх батьків, центрів громадських ініціатив, гармонійного розвитку та комунікації, соціальної адаптації людей похилого віку, дітей, молоді, майстерень для відновлення народних традицій тощо).