Відбулося позачергове засідання районної комісії ТЕБ та НС

Відбулося позачергове засідання районної комісії ТЕБ та НС 10 вересня 2020
10 вересня 2020 року,  голова Борівської районної державної адміністрації Андрій БЕСЕДІН за участі заступників голови Борівської районної державної адміністрації Сергія Шутька та Юрія Стрельніка  провів  позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Борівського району за участі керівників відповідних установ району. На засіданні комісії були розглянуті питання:
 
1.Щодо продовження карантинних заходів на території  Борівського району.
Продовжується проведення карантинних заходів, визначених протоколом районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Борівської районної державної адміністрації №25 від 02  вересня 2020 року, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”  з урахуванням змін внесених постановами КМУ від 12 серпня 2020 року №712 і від 27.08.2020 №757 «Про внесення змін до деяких актів КМУ».
 
5.  Щодо продовження  карантинних заходів під час навчального процесу 2020/2021 років.
Продовжується  виконання карантинних заходів під час навчального процесу 2020/2021 років, відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22 серпня 2020 року №50.
Борівським  районним відділом Держпродспоживслужби (відповідно до компетенції) проводиться робота щодо контролю за дотриманням  маскового режиму, соціальної дистанції та заходів дезінфекції у навчальних та дошкільних закладах/
 
3.   Щодо дотримання карантинних та протиепідемічних обмежень під час проведення масових заходів в смт. Борова (святкування Дня селища 12 серпня 2020 року).
 
4. Щодо виділення коштів Борівському відділу ДСНС.
Розглянуто питання щодо виділення коштів за результатами виконання доходної частини  районного бюджету за 9 місяців 2020 року.
 
ВИРІШИЛИ:
1. Обмежити проведення Дня смт.Борова, яке святкуватиметься 12 вересня 2020 року дозволеними масовими заходами, згідно законодавства про гостру респіраторну хворобу COVID-19 спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2 .
Забезпечити виконання карантинних заходів  під час святкування Дня смт.Борова, а саме дотриманням  маскового режиму та  соціальної дистанції.
 
2. Борівському відділенню поліції Ізюмського відділу поліції ГУ Національної поліції в Харківській області, Борівському  районному відділу Держпродспоживслужби  (відповідно до компетенції) під час проведення святкування Дня смт.Борова (12 вересня 2020 року)  проводити роботу щодо контролю за дотриманням  маскового режиму, соціальної дистанції під час проведення масового заходу.
 
3. Підготувати селищній та сільським радам району звернення щодо виділення коштів на придбання пального для Борівського відділу ДСНС в зв’язку з високим рівнем пожежної безпеки.