Відбулися установчі збори зі створення нової Громадської ради при Борівській райдержадміністрації

Відбулися установчі збори зі створення нової Громадської ради при Борівській райдержадміністрації 25 червня 2020
25 червня поточного року в малому залі районної ради відбулися установчі збори зі створення нової Громадської ради при Борівській районній державній  адміністрації. Громадська рада обрала робочі органи установчих зборів та новий склад, заслухала звіт голови ініціативної групи про підготовку до установчих зборів. До нового складу увійшли 8 осіб.
Методом голосування новий склад вирішив одноголосно в цей же день провести перше засідання Громадської ради, на якому обговорили низку важливих питань, зокрема:
1. Вибори голови Громадської ради при Борівській районній державній адміністрації.
2. Вибори заступника голови Громадської ради при Борівській районній державній адміністрації.
3. Вибори секретаря Громадської ради при Борівській районній державній адміністрації.
4. Про проєкт Положення  про Громадську раду при Борівській районній державній адміністрації.
На перше засідання Громадської ради при Борівській райдержадміністрації були запрошені голова райдержадміністрації Андрій БЕСЕДІН та заступник голови райдержадміністрації Сергій ШУТЬКО, а також представники  інститутів  громадянського суспільства.
В результаті голосування головою Громадської ради одноголосно обрали Світлану КОЛІСНИК, члена Громадської ради, заступником голови було обрано Ніну ОМЕЛЬЧЕНКО, члена Громадської ради, а секретарем було запропоновано обрати Олену СВАТОВСЬКУ, яка не є членом Громадської ради.