Харківська обласна служба зайнятості запустила навчання в рамках проєкту «IT Start for Women»

Харківська обласна служба зайнятості запустила навчання в рамках проєкту «IT Start for Women» 18 червня 2020
Харківська обласна служба зайнятості та Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості запустили навчання в рамках проєкту «IT Start for Women».
За три місяці 20 учасниць опанують навички тестувальниці програмного забезпечення, необхідні для роботи в IT знання англійської та дізнаються, як започаткувати свою справу у сфері інформаційних технологій.
«Долучитись до проєкту могли мешканки Харківської області за винятком Харкова, адже вони мають гірший доступ до високооплачуваних та затребуваних на ринку праці IT-професій. Таким чином, реалізація ініціативи сприятиме досягненню економічної рівності», - зазначає директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко.
Навчанню передував відбір, на який було подано більше сотні заявок. Відібрані учасниці найкраще виконали тестове завдання. Вони представляють різні соціальні, професійні, вікові категорії. Пріоритет надавався претенденткам із вразливих груп населення та без попереднього досвіду в IT.
IT Start for Women виконується в межах проєкту «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді», який фінансується Європейським Союзом.