Засідання районної комісії ТЕБ та НС

Засідання  районної комісії ТЕБ та НС 22 травня 2020

22 травня 2020 року відбулося позачергове засідання районної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови РДА Андрія БЕСЕДІНА за участі відповідних керівників установ району.
В ході проведення засідання були обговорені питання щодо посилення та вжиття невідкладних заходів боротьби з поширенням коронавірусу СОVID-19 на території Борівського району у зв’язку з виявленням захворілих.
З даного питання заслухали головного лікаря комунального некомерційного підприємства "Борівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Борівської районної ради Харківської області" Наталію Павленко та заступника голови Борівської РДА Сергія Шутька.
За результатами доповідей та з урахуванням обговорення районна комісія вирішила у терміновому порядку:
1. Головному лікарю КНП «Борівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Борівської районної ради Харківської області Наталії Павленко:
- сформувати та передати до Борівського відділення поліції Ізюмського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області уточнені списки контактних осіб та осіб з підозрою на COVID-19;
- провести швидкі тести працівникам КУ "Піско-Радькіський психоневрологічний інтернат", яких ще не обстежено на COVID-19.
2. Директору КУ "Піско-Радькіський психоневрологічний інтернат" Володимиру ШЕРСТЮКУ:
- вжити заходів щодо заборони виходу підопічних установи за межі закладу;
- забезпечити неухильне виконання постанови головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 року № 15 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в закладах стаціонарної психіатричної допомоги, медико-соціального та соціального захисту населення на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».
3. Борівському відділенню поліції Ізюмського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області:
- посилити контроль за контактними особами та особами з підозрою на COVID-19, які знаходяться на самоізоляції;
- вжити додаткових заходів щодо контролю за дотриманням карантинних заходів в ПНІ.