До уваги пільговиків та членів їх сімей!

До уваги пільговиків та членів їх сімей! 13 січня 2020

З 1 січня 2020 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України №1123 від 27.12.2019 року «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо питань надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг». Пільговики, які не встигли до 15 жовтня 2019 року звернутися до управління соціального захисту населення з заявою на готівковий спосіб виплати через банківські установи, можуть скористатися своїм правом з 01 січня 2020 року. Для цього необхідно звернутися до управління соціального захисту населення Борівської районної державної адміністрації надавши реквізити банківської установи, в якій відкритий рахунок пільговика, та заявою на виплату пільги в готівковій формі.

Пільговикам, які звернуться до управління з відповідними документами, пільга буде надаватись в грошовій готівковій формі з місяця, що настає за місяцем подання заяви.

У сільській місцевості заяви приймаються уповноваженими особами, і передаються до органу соціального захисту населення. Тому повідомляємо, що пільговики, які з будь-яких поважних причин не мають змоги особисто звернутися до управління соціального захисту населення, можуть подати заяву через уповноважену особу сільської ради за місцем реєстрації (проживання).

 

ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДОК: (05759)61128, або за адресою: смт. Борова, вул.Партизанська, 3, кабінет №3

Відділ пільг та персоніфікації соціальних виплат Управління соціального захисту населення Борівської РДА