Шляхи співпраці щодо попередження безробіття

Шляхи співпраці щодо попередження безробіття 18 листопада 2019

   13 листопада, відбулася робоча зустріч заступника директора Ізюмського міськрайонного центру зайнятості  Марини Мошенко та голови Борівської  районної державної адміністрації Віталія Кіяна, за участю начальників управлінь та відділів районної державної адміністрації.

   В ході зустрічі присутніх було ознайомлено з новаціями, які запроваджуються в роботі служби зайнятості, а основну увагу приділили напрацювання плану та розробки стратегій спільних дій, спрямованих на мінімізацію наслідків вивільнення працівників Борівської районної державної адміністрації

   М. Мошенко зазначила, що служба зайнятості працює на випередження. Тому саме зараз необхідно розробити комплекс заходів спрямованих на пом’якшення процесу звільнення працівників та стратегії їх подальшого інтегрування на ринок праці. Центр зайнятості забезпечить кар’єрний супровід кожному співробітнику, який підпадає під скорочення, надасть весь спектр необхідних послуг, які підвищать їх шанси знайти роботу максимально швидко, навіть ще до самого звільнення.

  Подолаємо безробіття разом!