Центр зайнятості плідно співпрацює з військовим комісаріатом

Центр зайнятості  плідно співпрацює з військовим комісаріатом 31 жовтня 2019

   Відділ надання соціальних послуг у Борівському районі Ізюмського МРЦЗ продовжує співпрацювати з Борівським районним військовим комісаріатом  по орієнтації безробітних громадян, зареєстрованих в службі зайнятості, на службу в ЗС України за контрактом. Щомісячно проводяться зустрічі та семінари для незайнятих осіб, а також демобілізованих учасників АТО, для яких така служба є підходящою. З початку року було проведено 15 таких семінарів, і 22 особи вже проходять службу за контрактом в лавах української Армії.

  З метою організації добору кандидатів для проходження військової служби за контрактом серед безробітних та осіб з числа зайнятого населення заступником директора - начальником відділу надання соціальних послуг у Борівському районі Ізюмського МРЦЗ М. Мошенко проведено робочу зустріч з т. в. о. військового комісара Борівського районного військового комісаріату, майором Є. Борисовим.

 Під час зустрічі обговорено проведення спільних інформаційних заходів, спрямованих на залучення зареєстрованих безробітних до проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України та проведення при потребі професійного відбору кандидатів на службу .