• Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Проведення громадських робіт за видом «Інформування населення про порядок отримання житлових субсидій та робота з документацією»

Проведення громадських робіт за видом «Інформування населення про порядок отримання житлових субсидій та робота з документацією»

Проведення громадських робіт за видом   «Інформування населення про порядок отримання житлових субсидій та робота з документацією» 31 жовтня 2019

   Відділ надання соціальних послуг у Борівському районі Ізюмського МРЦЗ співпрацює з органами виконавчої влади і місцевого самоврядування та роботодавцями з питань організації та проведення громадських робіт. В поточному році такі роботи організовані для 334 осіб, в тому числі для 314 осіб з числа безробітних та для 20 осіб з числа зайнятого населення. Наразі , в Управлінні соціального захисту населення Борівської  РДА  з’явилась потреба у додаткових працівниках, внаслідок чого відділом надання соціальних послуг у Борівському районі були організовані громадські роботи за видом «Інформування населення про порядок отримання житлових субсидії та робота з документацією» із залученням до такої роботи 3 безробітних.

  Задіяні працівники виконують роботу з інформування населення про можливість отримання житлових субсидій, розповсюджують інформаційні матеріали, проводять технічну обробку документації.

  Важливе й те, що такі роботи тимчасового характеру за участю безробітних громадян, дозволяють органам місцевої влади вирішувати першочергові соціальні проблеми селища,  а безробітні, працюючи на тимчасових робочих місцях, мають змогу повернутися до продуктивної праці, отримувати заробіток.