Працевлаштування внутрішньо переміщеної особи

Працевлаштування внутрішньо переміщеної особи 25 жовтня 2019

    Влітку цього року до відділу надання соціальних послуг у Борівському районі Ізюмського міськрайонного центру зайнятості за допомогою у працевлаштуванні звернулась внутрішньо переміщена особа з міста Горлівка Донецької області.

 До переїзду в селище Борова дівчина працювала продавцем продовольчих товарів. В центрі зайнятості тривалий час  не могла зареєструватись, так як попередні трудові відносини не були розірвані, та й процедура їх розірвання виявилась не з простих, але завдяки спільним діям Ірини та спеціалістів центру зайнятості проблема була вирішена. Фахівці центру зайнятості, проаналізувавши професійний досвід безробітної, підібрали їй роботу продавця продовольчих товарів у Фізичної особи-підприємця Хатнянської В.А., яка займається торгівлею продовольчих товарів та має магазин «Вишенька». Після успішного проходження стажування молоду жінку прийняли на роботу з наданням компенсації витрат роботодавцю на оплату праці, з підписанням договору в жовтні поточного року.

  Служба  зайнятості надає роботодавцям пільги у вигляді компенсації витрати на оплату праці за умови працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Таким чином, підприємство одержує фінансову підтримку від держави та забезпечує роботою осіб із числа внутрішньо переміщених.

   Підприємцю Валентині Хатнянській  бажаємо успіху та процвітання, а Ірині плідної праці.