Семінар для суб’єктів пробації

Семінар для суб’єктів пробації 16 жовтня 2019

     Спектр послуг служби зайнятості дуже широкий та направлений на кінцеву адресну мету – працевлаштування кожної особи, яка шукає роботу. Саме активність самої людини –це головне в даному процесі. 

   11 жовтня 2019 року, з метою популяризації послуг державної служби зайнятості та забезпечення соціальної адаптації суб’єктів пробації був проведений захід для осіб, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. 

   Під час зустрічі фахівцем відділу надання соціальних послуг у Борівському районі Ізюмського МРЦЗ  було презентовано послуги державної служби зайнятості та новітні форми обслуговування клієнтів, які спрямовані на запобігання безробіттю. Поряд з цим обговорювалися питання про активні програми сприяння зайнятості населення, з урахуванням потреб ринку праці та ситуації, що склалася на території району у сфері зайнятості.

   Наша робота та робота "Центру пробації" направленна на допомогу особі, яка вчинила правопорушення, на можливість змінитися без ізоляції від суспільства, підтримку на шляху до змін, збереження сімейних стосунків та зв’язків у громаді, збереження роботи та житла.