До уваги пільговиків та членів їх сімей

До уваги пільговиків та членів їх сімей 1 жовтня 2019

        З 1 жовтня 2019 року розпочато монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Всі категорії пільговиків матимуть право на отримання пільг, як у готівковій так і безготівковій формі. За заявою пільговика, поданою структурному підрозділу з питань соціального захисту населення в термін до 15 жовтня (15 травня), у якій зазначаються виплатні реквізити банківської установи, виплата пільги здійснюється у грошовій готівковій формі з початку опалювального (неопалювального) сезону.

         У сільській місцевості заяви приймаються уповноваженими особами, визначеними виконавчими комітетами селищних і сільських рад, і передаються до органу соціального захисту населення. Тому повідомляємо, що пільговики, які з будь-яких поважних причин не мають змоги особисто звернутися до управління соціального захисту населення, можуть подати звернення через уповноважену особу сільської ради за місцем реєстрації (проживання).

          ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДОК: (05759)61128, або за адресою: смт. Борова, вул.Партизанська, 3, кабінет №3  Відділ пільг та персоніфікації соціальних виплат  Управління соціального захисту населення Борівської РДА