Працевлаштування внутрішньо переміщеної особи

Працевлаштування внутрішньо переміщеної особи 22 липня 2019

     Служба зайнятості одним зі своїх пріоритетних завдань ставить сприяння працевлаштуванню внутрішньо переміщених осіб. Оперативність, індивідуальний підхід, сприяння в отриманні постійної та тимчасової зайнятості внутрішньо переміщеним особам, які бажають закріпитися на новому місці проживання, – нагальні питання, які з успіхом вирішують фахівці відділу надання соціальних послуг у Борівському районі Ізюмського МРЦЗ.

     Яскравим прикладом є переселенець з Донецької області –Дегтярьов Роман , який з рідними був вимушений покинути свою домівку. В селі Піски – Радьківські Борівського району він  проживає понад три роки. Роман звернувся до відділу надання соціальних послуг,  де отримав інформаційні та консультаційні послуги, а головне – допомогу у працевлаштуванні.

     Знайти  роботу людині з категорії «переселенець» не легко, але загальними зусиллями ці проблеми вирішуються, не завжди готові брати на роботу внутрішньо переміщену особу, адже їм потрібні працівники, що працюватимуть протягом довгого часу, а «переселенець» може шукати роботу тимчасово.

     За допомогою фахівців відділу Романа було працевлаштовано до СФГ «Світоч» на посаду робітник фермерського господарства.

     Адже служба зайнятості здійснює все можливе, щоб допомогти людям у складній життєвій ситуації, знову повірити у свої сили та адаптуватися на новому місці.