Семінар « Легальна зайнятість»

Семінар « Легальна зайнятість» 27 червня 2019

     Сьогодні у відділі надання соціальних послуг у Борівському районі Ізюмського міськрайонного центру зайнятості  проведено семінар на тему: «Легальна зайнятість», в якому взяли участь безробітні громадяни.

     В ході проведення  семінару були розглянуті питання: стан ринку праці, актуальні вакансії в нашому регіоні, переваги легального працевлаштування в Україні, негативні наслідки нелегального працевлаштування.

     Фахівці ознайомили шукачів роботи з станом ринку праці, умовами праці, вимогами до претендентів на вакантні робочі місця, наголошуючи на перевагах легального працевлаштування в Україні. Також повідомили про соціальні пільги, які надаються різним категоріям населення при офіційному працевлаштуванні. Безробітні отримали інформацію про переваги легальної зайнятості в Україні, про можливі форми шахрайства при працевлаштуванні.

     Обов’язок служби зайнятості – інформування населення про переваги легальної зайнятості, а кожна людина самостійно вирішує, що для неї важливіше – жити сьогоденням або ж мати впевненість у завтрашньому дні, отримуючи надійні соціальні гарантії та забезпечуючи собі майбутнє.