• Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Відділ надання соціальних послуг у Борівському районі надає успішний приклад організації підприємницької діяльності

Відділ надання соціальних послуг у Борівському районі надає успішний приклад організації підприємницької діяльності

Відділ надання соціальних послуг у Борівському районі надає успішний приклад організації підприємницької діяльності 21 червня 2019

     В центрі селища Борова працює маленька затишна кав’ярня під назвою «Арабіка», власницею якої є  фізична особа-підприємець Циганко Олеся.

     Для кожного майбутнього підприємця велике значення має наявність можливості розпочати свій бізнес без великого стартового капіталу з коротким терміном відшкодування. Тож, в листопаді 2018 року Олеся отримала допомогу по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності, яка надається Службою зайнятості,  та успішно здійснює діяльність по теперішній час.

     Розширення малого та середнього бізнесу підтримується державою. Крім того, в Україні діють проекти підтримки малого та середнього бізнесу, шляхом надання грантів. Тож кожен громадянин може започаткувати власну справу, як за допомогою служби зайнятості так і самостійно. Приклад Олесі доводить що послуга служби зайнятості проходить з позитивною динамікою та дуже гарними результатами.