МІС «БОРІВЩИНА BEAUTY»

МІС «БОРІВЩИНА BEAUTY» 12 січня 2019

12 січня 2019 року в районному Будинку культури за ініціативи голови Борівської районної державної адміністрації Віталія Кіяна та фінансової підтримки депутата Харківської обласної ради Миколи Кириченка відбулося молодіжне шоу "МІС БОРІВЩИНА BEAUTY". Конкурс краси і таланту молодих, активних, духовно розвинених, красивих особистостей, орієнтованих на успіх у власному житті.
Ведучі конкурсу Олександра Таранець та Валерій Озерний ознайомили всіх присутніх в залі з умовами конкурсу та представили його учасниць.
Це 10 учасниць, представниць прекрасної половини людства, дівчата, які зібралися з різних куточків Борівщини, щоб взяти участь в районному конкурсі це: Безименна Аліна, Вразовська Ганна, Голик Єлізавета, Ковтунович Діана, Колодько Любов, Кравцова Олена, Рамазанова Рената, Ткачова Юлія, Токар Марія, Шепілова Вікторія.
Захід розпочався конкурсом «Візитівка», де кожна красуня зуміла заявити про себе і переконати всіх, що боротьба за титул найкрасивішої, найталановитішої, найрозумнішої буде нелегкою. Глядачі мали чудову нагоду разом з учасницями конкурсу помандрувати країною кохання, краси та ніжності, потрапити в чудовий світ чарівності, таланту та спокуси, відчути неповторну красу наших борівських дівчат.
Виступи конкурсанток оцінювало члени журі до складу якого ввійшли: 
- депутат Харківської обласної ради Микола Олександрович Кириченко, голова журі,
- голова Борівської районної державної адміністрації Віталій Олексійович Кіян,
- перший заступник голови Борівської районної державної адміністрації Сергій Володимирович Федченко,
- заступник голови Борівської районної державної адміністрації Яна Олександрівна Кириченко, 
- начальник відділу культури і туризму Борівської районної державної адміністрації Світлана Василівна Шведченко,
- керівник салону краси «Ексклюзив» та дизайнер зачісок Ганна Миколаївна Чорнобай,
- керівник фотостудії «Фоторум» м.Ізюм Олена Федорівна Владінова,
- керівник хореографічного колективу «Овація» Олексій Вікторович Ляшенко, 
- переможниця районного конкурсу «Міс Борівщина 2000» Світлана Гончарова.
В конкурсах «Візитівка», «Український фест», «Танцюють всі» та «Новорічне диво» учасниці та їх групи підтримки доводили журі і глядачам, що тільки вони гідні носити почесне звання МІС БОРІВЩИНА BEAUTY.
І ось він довгоочікуваний фінал для оголошення результатів конкурсу краси і таланту МІС «Борівщина BEAUTY» та нагородження переможців на сцену запросили голову журі, головного спонсора конкурсу депутата Харківської обласної ради – Миколу Олександровича Кириченко, голову Борівської районної державної адміністрації Віталія Олексійовича Кіяна,
і переможницю районного конкурсу «Міс Борівщина 2000» Світлану Гончарову.
Цінні подарунки та квіти від організаторів конкурсу отримали всі учасниці конкурсу.
Корони отримали і стали переможцями:

* титул МІС БОРІВЩИНА BEAUTY і корону за підсумками конкурсів отримала Токар Марія.

* титул МІС БОРІВЩИНА BEAUTY глядацьких симпатій і корону за підсумками підрахунку глядацьких голосів отримала Шепілова Вікторія.

* титул МІС БОРІВЩИНА BEAUTY «On line» і корону за підсумками підрахунку голосів отримала Колодько Любов.

Конкурс дав можливість учасницям реалізувати свої мрії та творчі здібності, нові «зірочки» знову яскраво засяяли на борівському небосхилі.