Слобожанські передзвони 2018

Слобожанські передзвони 2018 4 червня 2018

     Працівники та учасники гуртків закладів культури, аматори Борівського району та вихованці Борівської дитячої музичної школи 3 червня 2018 року приймали участь у Обласному огляді-конкурсі аматорів народного мистецтва Харківської області «Слобожанські передзвони», який проходив на базі Центрального парку культури і відпочинку ім. Горького у м. Харкові.

     Впевнено демонстрували свою виконавську майстерність учасники від Борівського району.  Оцінювало їх творчість поважне журі, до складу якого увійшли провідні фахівці з різних жанрів мистецтва м. Харкова та області.

     Наш район славиться талановитими людьми, і цей захід вкотре довів що борівчани напрочуд талановиті.

     Бібліотечними працівниками району на огляді-конкурсі була представлена чудова виставка робіт майстрів народного мистецтва Борівського району.

     Відділ культури і туризму висловлює велику подяку голові Борівської районної державної адміністрації В.О.Кіяну, голові Борівської районної ради О.В. Клименко, всім учасникам творчого звіту, їх батькам, майстрам народного мистецтва, що надали свої роботи для виставки.

     Борівський район вкотре гідно представив свою творчість на обласному рівні. Огляд-конкурс «Слобожанські передзвони» триває. Гала-концерт та нагородження переможців відбудеться в липні 2018 року.

 

Начальник відділу
культури і туризму Борівської РДА                                                 С.В. Шведченко