II регіональний конкурс молодих виконавців естрадної пісні «Березневий зорепад»

II регіональний конкурс молодих виконавців естрадної пісні «Березневий зорепад» 2 квітня 2018

     30 березня в районному Будинку культури відбувся II  регіональний конкурс молодих виконавців естрадної пісні «Березневий зорепад» .

     Приємно було відзначити, що з кожним роком шанувальників української культури, а саме української  пісенної творчості стає все більше і більше. З кожним роком розширюється і географія конкурсу, якщо в минулому році в конкурсі приймали участь12 учасників  з восьми  закладів культури нашого району, то в цьому році у нас на конкурсі присутні були учасники і сусідніх районів  Ізюмського та Куп’янського. Це свідчить про те, що живе українська народна культура, а любов до української пісні об’єднує нас і зміцнює .

     Конкурс проводився з метою популяризації української пісні, а також з метою виявлення та підтримки  талановитої, творчої молоді та розвитку дружніх стосунків між творчими та закоханими в пісню молодими людьми.  .

     За звання кращого виконавця естрадної пісні  на сцені Борівського районного будинку культури змагалися  9 учасників з Борівського, Ізюмського та Купʼянського районів.

     Вокальні змагання проходили у два тури. У першому турі всі учасники виконували українські пісні, а в другому турі учасники виконували улюблену  пісню про кохання будь-якою мовою.

     Оцінювали майстерність, володіння голосом, сценічну культуру, артистизм, техніку, художній рівень твору та його виконання; творчу індивідуальність конкурсантів поважне журі, до складу якого увійшли голова Борівської районної державної адміністрації Кіян В.О., перший заступник голови Борівської районної державної адміністрації Федченко С.В., голова Борівської районної ради Клименко О.В., депутат Харківської обласної ради Кириченко М.О., начальник відділу культури і туризму Шведченко С.В., директор ДМШ Шапошнікова О.В., провідний методист РБК Шведченко А.А., викладачі вокалу ДМШ Молчанова  А.О та Білик В.В.

     За результатами оцінювання переможницею конкурсу молодіжної естрадної пісні «Березневий зорепад-2018» стала ізюмчанка Вікторія Золотоверха. Друге місце розділили між собою Лілія Капустіна (Куп’янський район) та Лілія Жалпіс (Борова). На третьму місці розмістилися борівчани Ярослава Полинько та Андрій Тютя, а титул « Краще виконання улюбленої пісні» стала Ільгова Наталія (м. Ізюм ) .

     Завдяки спонсорській допомозі депутата Харківської обласної ради Кириченко М.О.  усі учасники конкурсу отримали грошові винагороди, цінні подарунки та  дипломи.

 

Начальник відділу культури і туризму                                             С.В. Шведченко