• Головна
  • Новини
  • Культура
  • Керівництво районної державної адміністрації взяло участь в урочистостях, присвячених Дню працівника соціальної сфери

Керівництво районної державної адміністрації взяло участь в урочистостях, присвячених Дню працівника соціальної сфери

Керівництво районної державної адміністрації взяло  участь в урочистостях, присвячених Дню працівника соціальної сфери 3 листопада 2017

     Сьогодні, 03 листопада, з нагоди Дня працівника соціальної сфери, в районному Будинку культури відбувся урочистий концерт, на який завітало керівництво районної державної адміністрації та районної ради.

     З нагоди професійного свята голова районної державної адміністрації  Віталій Кіян привітав найщирішими словами всіх працівників соціальної сфери району. «На сьогоднішній день соціальна робота стала частиною політики держави. І в чому б не полягала ваша робота, основною метою діяльності є допомога людям. А головна риса характеру – людяність. Тисячі людей відчувають вашу турботу, увагу і доброзичливість, бо ви щодня допомагаєте їм справитися з нелегкими життєвими обставинами і тим самим реалізуєте активну соціальну політику держави», – наголосив голова районної державної адміністрації.

 

     Кращих працівників соціальної сфери було нагороджено відзнаками  районної державної адміністрації і районної ради.

     Гарний настрій гостям свята подарували творчі номери у виконанні танцювально-хореографічних колективів «Фаворит» і «Борівчанка», працівників культури та аматорів народного мистецтва.