• Головна
  • Новини
  • Культура
  • Вихованка Борівської дитячої музичної школи стала учасницею обласного етапу пісенного конкурсу «Яскраві діти України»

Вихованка Борівської дитячої музичної школи стала учасницею обласного етапу пісенного конкурсу «Яскраві діти України»

Вихованка Борівської дитячої музичної школи стала учасницею обласного етапу пісенного конкурсу «Яскраві діти України» 11 жовтня 2017

10 жовтня 2017 року Вікторія Бабак представляла Борівщину виступаючи на гала - концерті, що проходив на великій сцені Харківського Національного академічного театру опери та балету ім. М.В.Лисенка.

Взагалі в обласному конкурсі брали участь 41 талановита дитина. Їх оцінювало професійне жюрі, що очолила голова Харківської обласної державної адміністрації, організатор дитячого конкурсу Харківської області «Яскраві діти України» Юлія Світлична. До складу жюрі увійшли: народний артист України, Заслужений діяч мистецтв України, співак, поет  та композитор Тарас Петриненко; український поет, драматург, сценарист, народний артист України, один із основоположників сучасної естрадної пісні Юрій Рибчинський; українська співачка та автор пісень TAYANNA; український музичний продюсер, співак і композитор Руслан Квінта, українська співачка, фіналістка шоу «Голос країни» - 7 сезон, у минулому учасниця українського гурту «А.R.M.I.A» Віра Кекеля та азербайджанська співачка, яка представляла Азербайджан на конкурсі пісні «Євробачення 2014» DILARA.

Переможницею обласного етапу конкурсу «Яскраві діти України» стала 12-річна Поліна Писарцова  з м. Дергачі.

Вітаючи Поліну з перемогою, глава ХОДА Юлія Світлична побажала юній співачці перемогти в Києві та достойно представити нашу країну на пісенному фестивалі SanremoJunior в Італії.

«Сьогодні ми побачили ще раз, наскільки наші діти талановиті. Сподіваюся, що кожен з тих, хто не переміг сьогодні, завоює перемогу в наступних конкурсах», - сказала керівник області.

«Сьогодні це діти, але не забувайте, що завтра в руки цих дітей перейде наша Україна, - підкреслив, вітаючи переможців, член жюрі конкурсу, Народний артист України Тарас Петриненко. - Від того, якими вони стануть, залежить наше майбутнє. Я впевнений: якщо діти присвятили себе музиці, вони вже ніколи не зможуть бути поганими».

Під час церемонії нагородження фіналістів засновник ГО «Яскраві діти України», народний депутат Ярослав Москаленко подякував керівнику ХОДА за організацію етапу в Харківській області.

Народний депутат Ірина Луценко, яка брала участь в організації етапу змагань в Рівненській області та відвідала харківський фінал, звертаючись до учасників вокального свята, не стримувала емоцій: «Діти, ви неймовірні! Ви амбітні, ви патріотичні, талановиті, впевнені в собі, сильні, справжні яскраві діти України. Українська пісня - це код української нації. Кодуйте світ України. Показуйте всім, що Україна не тільки воює, Україна любить, Україна співає. Україна - дивовижна країна. Творіть Україну в світі!».

Інформація підготовлена за матеріалами Харківської обласної державної адміністрації