• Головна
  • Новини
  • Події
  • КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ БОРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ БОРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ БОРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 20 листопада 2020
П р о т о к о л № 33
позачергового засідання районної комісії
від 20 листопада 2020 року
Головував: голова районної комісії, голова районної державної адміністрації Андрій БЕСЕДІН
Присутні: члени районної комісії (за списком);
1. С.Шутько
2. Ю.Стрельнік
3. С. Цегельський
4. Ю.Ткаченко
5. Г.Кисла
запрошені особи (за окремим списком);
- редакція «Трудова слава» О.Колеснік
- селищний голова О.Тертишний
- в.о.начальника відділу освіти В.Василець.
I. Про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об'єктах та визначення місць любительського та спортивного рибальства на території Борівського району на зимовий період 2020 -2021 років.
З настанням льодоставу на водоймах збільшується кількість загиблих людей внаслідок необережного перебування на кризі.
На території Борівського району в 2020 році зафіксовано 3 трагічні випадки на воді.
СЛУХАЛИ: Сергія Шутька, Олега Вороніна про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об'єктах та визначення місць любительського та спортивного рибальства на території Борівського району на зимовий період 2020-2021 років.
Відповідно листа б/н Управління Державного агентства рибного господарства (Харківський рибоохоронний патруль) згідно картосхеми з визначеними місцями любительського і спортивного рибальства у зимовий період на території Харківської області відведено традиційне місце любительського і спортивного рибальства у зимовий період у Борівському районі на Оскільському водосховищі.
Для попередження виникнення надзвичайних ситуацій та травмування людей в місцях любительського і спортивного рибальства та безумовного виконання вимог Кодексу цивільного захисту України Розпорядження Президента України від 14.07.2001 р. №190 «Про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах», Наказу МВС України від 10.04.2017 року №301 «Про затвердження Правил охорони життя людей на водних об’єктах України», Плану основних заходів цивільного захисту Харківської області на 2020 рік та Плану організаційних практичних заходів Харківської області, районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, управлінь, організацій та установ щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах у зимовий період 2020-2021 років.
За результатами доповідей та з урахуванням обговорення районна комісія вирішила:
відповідно листа б/н Управління Державного агентства рибного господарства (Харківський рибоохоронний патруль) згідно картосхеми з визначеними місцями любительського і спортивного рибальства у зимовий період на території Харківської області відведено традиційне місце любительського і спортивного рибальства у зимовий період у Борівському районі на Оскільському водосховищі.
1. Селищному та сільським головам, орендарям водних об’єктів активізувати роботу щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах у зимовий період 20120-2021 роки:
- облаштувати місця масового підлідного лову риби засобами для надання допомоги у разі нещасного випадку;
- визначити та позначити на місцевості найбільш небезпечні місця рибальства і массового відпочинку населення на водних об’єктах у зимовий період, закріпити їх за підприємствами, установами та організаціями. Встановти інформаційні стенди із зазначенням місць, заборонених для вилову риби та виходу на лід;
- уточнити плани взаємодії з реагування на надзвичайні ситуації на водних об’єктах Борівського відділу ДСНС України в Харківській області, Борівського відділення поліції Ізюмського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області та медичними закладами щодо надання допомоги потерпілим;
- забезпечити надання оперативної інформації проо кожний нещасний випадок водних об’єктах до Борівського відділу ДСНС України в Харківській області;
- налагодити інформаційну взаємодію та постійний зв’язок , оповіщення в разі загрози або виникнення надзвичайної ситуації на водних об’єктах у зимовий період.
Термін дії: до 30 листопада 2020 року
2. Борівському відділенню поліції Ізюмського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області, Борівському відділу ДСНС (відповідно до компетенції):
2.1. Провести роз’яснювальну роботу серед населення в засобах масової інформації (друковані видання, соціальні мережі, тощо) щодо правил безпеки під час перебування на відкритих водоймах (покритих льодом), а також надання першої медичної допомоги на випадок переохолодження чи обмороження.
2.2. Заборонити пересування автотранспортних засобів по кризі водойм у період льодоставу.
2.3. Забезпечити безпечне перебування людей на водних об’єктах в місцях масових святкувань Водохрещі 19 січня 2021 року.
2.4. Проводити спільні патрулювання в місцях підльодного риболовства згідно графіка.
3. В.о. начальника відділу освіти здійснити заходи щодо обладнання в учбових закладах куточки «Безпека на льоду» , «Правила надання першої медичної допомоги потерпілим при переохолодженні та обмороженні» та проведення тематичних уроків.
Термін дії: до 30 листопада 2020 року
II.Щодо погодження акту про пошкодження посівів соняшнику в результаті посухи у сільськогосподарському обслуговуючому кооперативі «Рідний край» та СТОВ «Восток Агро-2004» Борівського району Харківської області.
Складними погодними умовами в Борівському районі, спека починаючи з першої половини липня 2020 року та відсутність дощів сприяли інтенсивній втраті вологи з грунту, що привело до значного зниження врожаю соняшника, кукурудзи та інших сільськогосподарських культур через прискорення дозрівання рослин на полях сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Рідний край» Борівського району Харківської області та СТОВ «Восток Агро-2004» Борівського району Харківської області.
Комісія вирішила:
Погодити акти з обстеження посівів і визначення фактичної врожайності соняшнику у сільськогосподарському обслуговуючому кооперативі «Рідний край» Борівського району Харківської області та акт про пошкодження посівів соняшнику в результаті посухи у сільськогосподарському товаристві з обмеженою відповідальністю «Восток Агро-2004» Борівського району Харківської області та сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Рідний край» Борівського району Харківської області. НС пов’язана з дужe cильнoю cпeкою (тeмпepатypа повітpя 35c i вище(код 20322).
4. ТОВ «Редакція Борівської районної газети «Трудова слава», селищній та сільським радам, сектору з питань організаційної та інформаційної діяльності, цифрового розвитку та захисту персональних даних апарату райдержадміністрації здійснювати заходи щодо інформування населення про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об'єктах та визначення місць любительського та спортивного рибальства на території Борівського району на зимовий період 2020 -2021 років.