Для жителів трьох районів Харківської області проведуть ярмарок вакансій

Для жителів трьох районів Харківської області проведуть ярмарок вакансій 18 листопада 2020
Онлайн-захід відбудеться 19 листопада з 11:00 до 13:00 для жителів Барвінківського, Борівського та Ізюмського районів.
Свої вакансії на ярмарку представлять Центр надання адміністративних послуг Ізюмської міської ради, Ізюмський приладобудівний завод, Борівська селищна та Оскільська сільська ради, Виконавчий комітет Барвінківської міської ради.
Фахівці служби зайнятості розкажуть про ситуацію на ринку праці районів, ознайомлять з професіями, що мають найбільший попит, а також проведуть тренінг на тему підготовки до співбесіди.
Захід спрямований на працівників місцевих органів влади та бюджетних установ, які можуть потрапити під скорочення внаслідок адміністративно-територіальної реформи, та всіх охочих.
Ярмарок відбудеться на платформі Zoom. Вхід – вільний.
Ідентифікатор конференції: 890 9155 2729.
Код доступу: 726968.
Також на сторінці Харківської обласної служби зайнятості у фейсбуці буде пряма трансляція заходу.
Для уточнення інформації можна звертатись до відділу інформаційної роботи та зовнішніх зв’язків Харківського обласного центру зайнятості за тел.: (057) 757-52-72 або е-mail: pr@khcz.gov.ua.
Онлайн-ярмарок вакансій організований у межах спільного проєкту ГО «Інститут соціальної політики регіону» та Харківської обласної служби зайнятості «Нове покликання» за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.